Nadużywanie Nadużywanie pieniędzy i pieniędzy można!

Pieniądze szczęścia nie można kupić, ale może sprawić, że strasznie wygodne, gdy jesteś nieszczęśliwy.
~ Clare Boothe Luce

Jeśli pieniądze nie kupi szczęścia. , , CZY biedy?

Osoby, które deklarują, „Pieniądze szczęścia nie kupuje” zawarło już theywill nigdy nie mają pieniędzy.

Ta stara ekwiwokacji staje się torchbearer do ich biedy. A ponieważ pieniądze nie kupić szczęścia, to dlaczego go uratować?

A potem logiki Begs, jeśli pieniądze nie kupić szczęścia, czy ubóstwo? Czy facet, który jest właścicielem Ferrari automatycznie mają mały penis podczas gdy facet za kierownicą Hondy musi być dobrze zbudowany?

Przejdź do Plus500 2017 Google i poszukać wyrażenia „Pieniądze szczęścia nie kupuje.” Strona po stronie stwierdza, że pieniędzy nie ma wpływu na szczęście. Powinieneś być w szoku, że przedsiębiorca Connecticut zdobywając sześć rysunek wynagrodzenia może być unhappier niż pasterz bydła w Kenii?

Absolutnie nie!

To jest fakt, praca analizuje spadną, bo nie izolować prawdziwego złodzieja szczęścia: poddaństwie przeciwieństwo wolności

.

Ironią jest, że gdy większość ludzi zarobić „więcej pieniędzy”, to nie dodaje wolność, to nie umniejsza. Tworząc Lifestyle poddaństwie, więcej pieniędzy staje się destrukcyjny Trójcy bogactwa :. rodziny, fitness i wolności

Według Center for Marriage and Family Creighton University, dług jest główną przyczyną konfliktów opcje binarne 2017 na nowo żonaty. Dług Służebność i styl utrzymuje ludzi związanej i niezwiązanej do pracy, aby relacje.

A World Values Survey 2003 odkryli, że najszczęśliwszymi ludźmi na świecie mają napięty poczucie wspólnoty i silnych więzi rodzinnych. Po podstawowe potrzeby są z (bezpieczeństwo, schronienie, zdrowie, żywność), nasze szczęście iloraz jest w największym stopniu dotknięte przez jakości naszych relacji z naszymi partnerami, naszej rodziny, naszych przyjaciół i nas samych.

Jeśli jesteśmy zbyt zajęci goni następny największy gadżet do powalić konkurencyjnej bogactwo Joneses, finansujemy naszą link do artyku?u nędzę.

World Values Survey wynika, że „konsumpcjonizm” jest wiodącym przeszkodą do szczęścia.

Faktem jest, że istnieje wiele milionerów i dobrze opłacani ludzie zawodowi, którzy są absolutnie nieszczęśliwy, a to nie ma nic wspólnego z pieniędzmi.

Ma to withtheir wolności.

Pieniądze posiada je, zamiast ich posiadania pieniędzy. Dobrze pensję pracoholikiem, który nigdy nie jest domem dla komponentu następnie relacje z żoną i dzieci mogą być mniej szczęśliwsi niż biednego rolnika w Tajlandii, który spędza pół jego dni z tendencją do jego dziedzinach, a druga połowa z jego rodziny.

W 2009 roku popularny amerykański IQ Option 2017 talk show Davida Lettermana wszedł na giełdę z działki wymuszenia przez producenta z innego CBS serialu. Człowiek, który był sprawcą domniemanego szantażu 2 miliony dolarów oszustwo podobno zarobił $ 214000 rocznie. Jednak mężczyzna twierdził, „być w ciężkiej ruiny finansowej, częściowo z powodu oblubieńczej alimenty lub prawie 6000 $ miesięcznie.

Czy ta szantażysta próbował szantażować gwiazdę, bo chciał „kupić szczęście?” Jakie było jego prawdziwe motywy?

I twierdzą, że próbował kupić swoją wolność powodu długów trzymał go zawarte w poddaństwie. $ 2 mln potencjalnych dokonały różnicę? Być może w krótkim okresie, ale nie na dłuższą metę Ponieważ jego związek z pieniędzmi było już uszkodzone.

Źródło zbliżone do dochodzenia powiedział: „On po prostu nie chce już pracować.” W otherwords pragnął wolności.

Wolność jest komponentem do bogactwa i szczęścia.

Ci, którzy żyją swobodniej będą opteck 2017 szczęśliwsi. Ci, którzy mają silniejsze więzi withtheir społeczności i rodzin będzie szczęśliwszy. Osoby ze zdrowiem będzie szczęśliwszy.

Kliknij na poniższy film zapowiedź tego, co będzie się uczyć z nami … i zobaczyć, jak to może coś zmienić w swoim życiu.

Kliknij tutaj, aby otrzymać bezpłatny egzemplarz naszego Amazon Bestseller

Pobierz bezpłatny egzemplarz z naszych najlepszych sprzedaży książek

Grab kopię Uwolnij moc Opcje binarne teraz!

Wpisz swoje dane poniżej

Nie będzie podać swoje dane do nikogo innego

Powered By PopUp Domination

Możliwość komentowania jest wyłączona.